Значимые достижения

 
 
Андрэеў Аляксандр – І месца ў раённай алімпіядзе па геаграфіі (2014 г.)
 
Цімахавец Кацярына – І месца па кіданні кап'я, ІІІ месца па штурханні ядра ў раённай спартакіядзе (2014 г.)
 
Ляшкевіч Яўгенія – І месца па бегу на дыстанцыі 400 м ў раённай спартакіядзе (2014 г.)
 
Цімахавец Кацярына – ІІ месца па плаванню на дыстанцыі 50 м, ІІІ месца па штурханні ядра ў раённай спартакіядзе (2015 г.)
 
Андрэеў Аляксандр - дыплом ІІ ступені ў другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па геаграфіі (2015 г.)

Сідарава Наталля – дыплом ІІІ ступені ў другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па абслуговай працы (2015 г.)

Андрэеў Аляксандр – ІІІ месца ў другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па хіміі (2015 г.)

Сідарава Наталля – ІІІ месца ў другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па грамадазнаўству (2015 г.)

Андрэеў Аляксандр - дыплом ІІІ ступені ў трэцім этапе рэспубліканскай алімпіяды па геаграфіі (2015 г.)

Блізнюк Дзмітрый – ІІ месца ў раённай алімпіядзе па асновах бяспекі жыццядзейнасці (2016 г.)

Апановіч Вольга – ІІІ месца ў раённай алімпіядзе па асновах бяспекі жыццядзейнасці (2016 г.)

Андрэеў Аляксандр - дыплом ІІ ступені ў другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па геаграфіі (2016 г.)

Блізнюк Дзмітрый – ІІ месца па бегу на дыстанцыі 1 500 м (2016 г.)

Цімахавец Кацярына – ІІ месца па плаванню на дыстанцыі 50 м (2017 г.)

Блізнюк Дзмітрый – дыплом ІІІ ступені ў раённай канферэнцыі даследчых работ малодшых школьнікаў "Я - даследчык" у намінацыі "Творчы падыход" (2017 г.)

Андрэеў Аляксандр - дыплом ІІІ ступені ў другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па геаграфіі (2017 г.)

Платніцкая Лізавета - дыплом ІІІ ступені ў другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па біялогіі (2017 г.)

Блізнюк Дзіяна – І месца па лыжных гонках (2018 г.)

Карэцкая Людміла – ІІ месца па скачках у даўжыню (2018 г.)

Кудласевіч Ганна – ІІІ месца па скачках у даўжыню (2018 г.)

Малей Таццяна – ІІІ месца ў раённай алімпіядзе па асновах бяспекі жыццядзейнасці (2018 г.)

Дубойская Аліна - дыплом ІІ ступені ў другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па нямецкай мове (2018 г.)

Платніцкая Лізавета - дыплом ІІІ ступені ў другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па біялогіі (2018 г.)

Вярэніч Дар'я – дыплом ІІ ступені ў другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па абслуговай працы (2018 г.)

Бурда Анжаліка – дыплом ІІ ступені ў раённай алімпіядзе па абслуговай працы (2019 г.)

Дубойская Аліна - дыплом ІІ ступені ў другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па нямецкай мове (2019 г.)

Кудласевіч Ганна – дыплом ІІ ступені  ў раённай НПК (2019 г.)

Кудласевіч Ганна – дыплом ІІІ ступені  ў абласной НПК (2020 г.)

Кудласевіч Ганна – дыплом ІІ ступені Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь у заключным этапе рэспубліканскага конкурсу навуковых краязнаўчых работ навучэнцаў (2021 г.)